Monday, October 5, 2015

#2blessed2bestressed


Minu Norra sõbranna Liliani moto on - 2blessedtobestressed. Ma hakkan sellest aina rohkem aru saama. Ma õnnelik inimene, kel on SELLISED sõbrad siin- ja sealpool piiri. Ida-Euroopas ja Ida-Euroopast väljas;) On huvitav, et ma ei ole varem tähele pannud KUI kena on tegelikult Eestimaa loodus ja KUI kaunis kohas me elame. Naljakas, et mu sõbranna pidi mulle seda ilu foto pealt näitama. Täna käisin ma kodus ringi nagu oleks siin esimest korda. "Minu Eesti on nii ilus vä?" võiksin ma naljatledes hüüda.
The motto of my Norwegian friend is 2blessedtobestressed. I start to understand this more and more. I am so lucky to have friends like these, in Estonia and outside Estonia. It is funny that I have not seen HOW beautiful the autumn in Estonia is before and how beautiful is the place where we live in the countryside. Funny that my friend had to show me that on the photo. The whole today I have been walking around at home like it is the first time I am here. 
Look! is the most important word according to one of my favorite books (All I needed to know I learned in kindergarten), so LOOK!

ä             

   

2 comments:

 1. S.K

  Nii tore postitus;). Sinu siirust õhkub sellest.
  Muide, kas Idal on sel pildil kus maas istub, jalad risti või papud valesti jalas?:D Või mu silmad petavad?
  Zen pilt on parim

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sa pole esimene, kes nende papude puhul küsib, kas need on valesti jalas;) ei ole kusjuures.
   Aga tõesti teinekord ei taipa, mis meid ümbritseb, enne kui keegi teine sellele tähelepanu juhib:)

   Delete