Tuesday, February 10, 2015

Rõõmsad lipsud, rõõmsad lapsed!Iga kord kui ma mõtlen sellisele brändile nagu „Happy Bows” tuleb mulle silme ette see sama lummav foto (foto: Katrina Tang, stilistika: Kirsi Altjõe/SIYS Kids Blog). Lummav ja muinasjutuline, lausa ebamaine. Just selliste sõnadega kirjeldaksin ma ka „rõõmsaid lipsukesi”. Esimest korda tutvusin ma selle brändiga eelmise aasta hilissuvel ühel Diipi Moepühapäeval (Happy Bows oli tegelikult just oma esimese kollektsiooni valmis saanud) ja sellest ajast saati olen ma armunud.  

Edasi loe homsest Pere ja Kodu lastemoe blogist

Kui soovid endale ka üht imearmast ja rõõmsat lipsukest, siis postita minu Facebooki lehele pildike teemal "märka lipsukest". Auhinnad loosime välja 24.02. Kas pole mitte sobilik päev (kiki)lipsu loosimiseks:) 

 


1 comment:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

    ReplyDelete