Sunday, February 1, 2015

Palju väikeseid päikeseid sombuses päevas


Kui me hommikul silmad lahti tegime ja aknast välja vaatasime, vaatas meile sealt vastu hall ja sompus talveilm. Kõik see muutus kella neljaks. Diibis hakkas paistma päike. Või lausa mitu päikest. Või vikerkaar. Trinka tuutu-seelikud tõid igatahes halli talvepäeva särtsu ja värvi. Esimene Moepühapäev saigi peetud. Meeletult vahva oli! Tutus by Trinka oli avalöögiks just see õige!

Ma tahan Triinut kohe ekstra tänada imearmsate kingituste eest, mis ta igale tillukesele modellile teinud oli. See tegi avaürituse veel eriti armsaks.

Aga vaadake ise pilte ja veenduge selles, et Diibis paistis täna tõepoolest päike. 

Fotod: Efka

1 comment:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

    ReplyDelete