Monday, February 1, 2016

Cozy is back!


Ma tean, et fotod ei ole megakvaliteetsed ja tegelikult ei ole kõik veel valmis, aga ma tahtsin vahelduseks näidata teile, kuidas nEST (www.facebook.com/nestbutikk) välja näeb. Vaikselt püüdleme selle poole, et sellest saaks üks hubane koht, kus lisaks poele, ka üritusi korraldada. Näiteks on meil lähiajal plaanis läbi viia esimene "strikkecafé" (nö kudumiseõhtu) ja tänu paarile toredale Eesti tootjale saab ka lastenurk hoopis teise näo. Seepärast ma hetkel lastenurgast pilti ei lisanudki. 
Ma ei ütle, et poepidamine on lihtne, ma ütlen hoopis, et see on paganama keeruline, kuid samm-sammult ja vaikselt me toimetame. Ikka helgema tuleviku nimel:) 

I know the quality of photos is not perfect and not all the things are ready yet, but I just wanted to let you know how the shop looks like after moving. I hope it will be one of the coziest places in Lillehammer. And not only a shop, but a place with different activities like "strikkecafé" and "bookworm-evenings" (Perhaps you know an author who would like to be our first guest here?). Thanks to some talented and lovely people the children's corner will also have a totally new and so cool look, that's why I didn't add a photo of the one we have here now (although it's also nice;)

So here we are. Storgata 91, Lillehammer. Trying as good as we can and striving for a better and bigger and shinier future. It's not easy to have a little shop, but it sure is nice. Follow us: www.facebook.com/nestbutikk and Instagram: nesteesti2 comments:

  1. Teil tundub seal nii mõnus ja hubane! Ja selle söögilaua peale olen ma ülikade :) Nii ehedalt vana.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tead, ma pean nõustuma, et hakkab jah hubaseks saama. Ma kohe olen natukene ise ka rahul:)

      Delete