Monday, July 15, 2013

Liblika Lounge'i viimased hetked rohelisena

Ühel ilusal päeval, nii umbes kuus aastat pärast seda kui Janek oli näinud hullu vaeva, et Liblika Lounge'i valged seinad roheliseks saada, sähvatas mulle, et tuba oleks vaja valgeks värvida.
Nii ma siis ostsingi poti valget värvi ja asusin usinalt värvima. Me kõik teame, kuidas see edasi läks. Nii umbes poole peal sai mul jaks ja ind otsa ning edasine töö jäi Janekile. Võib ju arvata, kui õnnelikuks see teda tegi;) Aga ega pooleli ei saa ka enam jätta. Nüüd olen ma teda juba paar päeva põrgukuumuses vaikselt vandumas kuulnud.
Mina see eest olen rahul. Tuba hakkab vaikselt õiget ilmet võtma. Ja ma luban, et vähemalt paar aastat olen ma selle värviga rahul. Võib muidugi juhtuda, et mul tekib vastupandamatu soov tuba tapeediga kaetuks saada... Selle kohta ei saa ma sõna anda.
Kuid mul on kuri kahtlus, et siis ei lõpeks see vaid vaikse vandumisega, pigem kisuks asi siis juba lahutuse poole. Sest rohkem kui midagi muud maailmas, isegi rohkem kui kaerahelbeid, "armastab" Janek tapeedipanekut.1 comment:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

    ReplyDelete