Monday, July 29, 2013

Emotsioon nr 47

Istusin ülemisel korrusel laua taga ja klõbistasin arvutis Brutselee lugu kirjutada kui Janek ühtäkki altkorruselt hõikas: "Sa oled üleval hoopis vä?"
"Jah," vastasin ma.
"Ma arvasin, et sa oled vannitoas, hakkasin juba mõtlema, et pean vist vaatama tulema, mida sa seal nii kaua teed, et ega sa ei nuta ometi!"
Oma reedese nutupurskega olen ma tänaseks Janeki nii kaugele viinud, et kui ma liiga kaua eemal olen, siis  tuleb ta erinevate ettekäänetega kontrollima, et ega ta jonnipunn  jälle salaja ei nuta. Armas, kas pole;)

1 comment:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

    ReplyDelete