Sunday, November 9, 2014

#projektmittepärispinterest #isadepäevKuna ma ikka olen arvamusel, et isadepäeva kink peaks olema midagi lapselt, aga mitte ka niisama mõttetu ja kasutu nänn,  siis ei jäänud mul muud üle kui asjale loovalt läheneda. Tõsi,  millegi ekstreemselt originaalse ja Pinteresti-väärilisega ma hakkama ei saanud, aga ma leian ikka, et idee oli hea ja tulemus nunnu. Teostus oleks võinud parem olla, aga nagu minu puhul ikka, siis tulevad sellised tähtpäevad nii ootamatult ja ma jään lihtsalt ajahätta. 

See on ilmselt üks selline asi, mida ka Idal endal kunagi on tore kusagilt pööningult tolmusest kastist leida ja siis jala suurust võrrelda. Ühtlasi pean ma ka ütlema, et selline värvidega mökerdamine oli täitsa lõbus, nii et ma lähiajal võtan end kokku ja lähen Idaga kunstiringi. Ma tean, et Tallinnas on selline koht täitsa olemas. 

Aga siin on meie esimene ühine kingitus maailma parimale isale. 
PS: eriti meeldib mulle Mareki tassivalik. Ei tea, kas see oli vihje, et ta oleks ikka spaasse tahtnud;) Aga selle saab ta tegelikult ka. Juba kuu lõpus on terve Diip väikesel spaapuhkusel. Hedon spaas. 

1 comment:

  1. Minu meelest on küll imeline teostus. Ja päris pinterestlik ka pealegi :)

    ReplyDelete