Saturday, February 14, 2015

Segasummasuvila, pudru ja kapsad, 13 ja reede ehk Meestemood. Mõeldud.Tehtud.


Vau! Eilse meestemoe etenduse kohta ei oska ma lihtsalt mitte midagi muud öelda. Või ei, oskan küll. See oli ilma liialdamata kõige ägedam üritus, mis Diibis toimunud on. Tõsi, alguses olid meil meestele valitud ülikonnad, pluusid, kampsunid ja kikid sassis nagu pudru ja kapsad ning tundus, et lihtsam on mehed koorida aluspükste väele ja anda riidepuuga riided kaasa. Mitte miski ei tundunud klappivat!
Ma tänan südamest Katit Ewaldist, et tal oli olnud nii nutikas ja kostüümidest pildid teinud, sest muidu oleks te tõesti näinud vaid mehi, kes riidepuid käes hoiavad.
Nii nagu minu puhul ikka kui algus kisub sahmerdamiseks, siis lõppude lõpuks läheb kõik hästi. Nagu ka seekord. Oli üks meeleolukas õhtu.

Aitäh Oppo ülikonnad, Woolish, Ewald ja Maarja kikilipsud. Aitäh aitäh aitäh! Efkale muidgi ka kniks. Ja modellidele sügav sügav kummardus! Järgmise korrani!4 comments:

 1. Mis koguses ilusaid mehi lahedates riietes!? Ja nad oleks vabalt v6inud alustada ka aluspesus, ülikonnad riidepuuga näpu otsas :).

  ReplyDelete
 2. Paistab, et Ida oli ka sillas - nii palju nägusaid mehi ümber ju :D
  Piltidelt nähtub, et väga vahva üritus oli :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõesti oli tore, hästi mõnus fiiling oli. Selline segasummasuvila:)

   Delete